In Gezondheidscentrum Hilversum (Vaartweg 163c) is een breed scala aan deskundige (zorg)professionals gevestigd, die bovendien onderling nauw samenwerken. Dankzij deze combinatie van deskundigheid en onderlinge samenwerking is de patiënt of cliënt verzekerd van een adequate behandeling of therapie.

Gezondheidscentrum Hilversum is er veel aan gelegen om sámen met de patiënt of cliënt te komen tot de meest efficiënte en doeltreffende behandeling of therapie van klachten en blessures. Een integrale aanpak die zich in de praktijk al heeft bewezen.
Wij brengen mensen beter in beweging!

WorkWell
Preventie, re-integratie,
training en advies

Anne-Mieke Fransen
035 623 53 00 / 06 55 34 87 41 a.fransen@workwell.nl www.workwell.nl

Psychologie- en Seksuologiepraktijk
drs. Daniela Hahn

Daniela Hahn
035 526 14 81 / 06 53 69 53 89 dhahn@hetnet.nl

Haptotherapie Lia Kool

Lia Kool
0294 257 536 / 06 21 96 23 15 lia.kool@planet.nl

FysioHolland
Fysiotherapie en Manuele therapie

035 623 53 00 hilversum@fysioholland.nl www.fysioholland.nl/fysiotherapie-hilversum/

Diëtistenpraktijk Anna Gielen

Anna Gielen
06 33 04 94 25 info@annagielen.nl www.annagielen.nl

Oefentherapie Mensendieck Hilversum

www.oefentherapiehilversum.nl

Ine Bakker
06 29 15 14 86 ine_bakker@yahoo.com

Gabi Fuchs
06 18 35 17 27 gabi.fuchs@yahoo.com

Bekkenfysiotherapie
Touchka Huberts

Touchka Huberts
030 228 50 76 / 06 21 487 027 info@kwinkelier.com www.kwinkelier.com

Stichting Taalhulp
Hulp bij dyslexie

Sonja Karman
030 273 35 68 s.karman@stichtingtaalhulp.nl www.stichtingtaalhulp.nl

Integrale massage therapie

Heleen van der Waals
06 28 03 07 59 heleen.vdwaals@gmail.com www.integralemassage-hilversum.com

Gezondheidscentrum Hilversum
Vaartweg 163c
1217 SP Hilversum
T 035 623 53 00
info@gezondheidscentrumhilversum.nl

Klik hier voor een routebeschrijving >